Únor 2013

Diplomy, co jsem dostala

25. února 2013 v 21:10 | Lily
Najendou jsem dostala hned dva diplomy za spřátelení, takže si na ně samozřejmě musím udělat článeček. :D

Diplom od Domissi:
Je moc pěkný, děkuju. :-)

A od loveadog:
Hrozně moc děkuju!!! Miluju pejsky! :D

Od Sáry Dracové za postřehovku:


Další od Sáry D. za postřehovku:

Děkuji. :)

PNG 0.01

24. února 2013 v 15:10 | Lily |  Moje grafika
Ahoj všichni,
omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala. Dneska jsem zkusila udělat png s Candice Accolou. Myslíte, že jsem to udělala správně? Nešlo mi pozadí, kolem jejích bot, tak jsem to nechala tak, jak to bylo...A občas jsem jí sem tam ukousla kus nohy, ale... no, napište, co myslíte. Tady to je :-) :


Lily :-)

Arielle Kebbel (z TVD) má dnes narozeniny

19. února 2013 v 15:29 | Lily
Dnes má narozeniny Arielle Kebbel, která hrála ve filmu Upíří deníky upírku Lexi. Slaví své 28. narozeniny!

Všechno nejlepší!


18.2.2013

18. února 2013 v 21:30 | Lily |  My diary♥
Ahoj,
dneska toho taky nestíhám moc napsat.. Naštěstí jsem stihla oběhnout affs. A jak se máte vy??

Lily

17.2.2013

17. února 2013 v 21:33 | Lily
AHojky,
dneska jsem se přihlásila do Grafické školy, určitě se taky přihlašte, myslím, že vás to bude bavit!
Tu grafickou školu najdete → tady

Lily :-)

Upíří deníky - knihy

16. února 2013 v 20:33 | Lily |  Upíří deníky (TVD)
Takže... napadlo mě, že bych mohle něco napsat o Upířích deníkách jako knížkách. Napsala je Autorka jménem L.J.Smith. Četli jste je? Ne? Ano? No to je jedno, stejně si můžete přečíst tento článkek.

Probuzení
Tohle je první knížka. Kdybyste porovnávali začátek seriálu a tuto knížku, je si asi nejpodobnější z celé knižní série seriálu. Tedy nepočítám to, že Elena je blond a Meredith vůbec neexistuje. Myslím dějově.
O co jde v této knize? Ne, nechystám se kopírovat shrnutí z internetu. Mám svoje vlastní "shrnutí":
Elena Gilbertová je pravděpodobně nejznámější holkou z celé své školy. Může mít každého kluka na kterého si ukáže... až na Stefana. Oni dva se "dají dohromady" až potom, co je Elena napadená Tylerem Smallwoodem (asi to nepíšu správně). A co se tedy skazí? Celkem nic, až na to, že se Elena dozví, že její přítel je upír... naštěstí hodný upír. To ale neplatí o jeho bratrovi Damonovi, který dokáže Elenu dokonale omámit... a přimět ji na nějakou dobu zapomenout na Stefana. Elena je uvízlá mezi dvěma upířími bratry - miluje Stefana, ale přitahuje ji Damonova divokost...Souboj
Druhý díl. Od seriálu už se liší... o něco více.
Shrnutí po mém: Elena se stále nerozhodla mezi Stefanem a Damonem, ale teď jde o důležitější věci. Její deníček někdo ukradl - a tím někým je, jak se brzy ukáže, Elenina dávná kamarádka Caroline Forbesová. Elena společně se svými kamarádkami Meredith a Bonnie musí vymyslet, jak získat deník zpět, dávat si velký pozor na Damona, skrývat před Stefanem, že mezi ní a Damonem skutečně něco je a udržet se naživu, ale neustále se obávat, aby se náhodou nezměnila v upíra...Zášť
Třetí díl upířích deníků.
Co se to stalo? Z Eleny je upír a ve Fell´s Church je cizí Sila. Nikdo neví, kdo to je a protože si všichni myslí - kromě Stefana, Damona, Meredith, Bonnie a později Alarica - že Elena je mrtvá, všechno je náhle složitější...Temné shledání (4)
Elena je mrtvá, ale v Bonniiných snech se jí snaží posílat signály. Je tu zlý upír jménem Klaus, jeden z Prvních. Aby ho přemohli, musí zpět do města přijet Stefan a Damon. Ale vše je náhle ještě horší než předtím - nenadálá úmrtí mladých dívek a ošklivý čtyřnohý vlkodlak Tyler. Co může být ještě horší?Návrat (5)
Elena je zpátky, živá a zdravá a co je hlavní - je zase člověk, tedy spíše jakési duchovní dítě, které neumí mluvit. S Elenou problémy nebudou - jde tu o něco jiného. Damona posedne zlé stvoření jménem malach, které, jak se později ukáže, má v sobě i Caroline Forbesová a další děvčata. A aby toho nebylo málo, objeví se liškodlačí dvojčata Šiniči a Misao, kteří nemají v plánu nic dobrého.Soumrak (6)
Fell´s Church se šíří temnota. Vypadá to, že Stefan odjel pryč, ale on zatím hnije ve vězení v Ši ne Ši. Posedlých lidí přibývá a Elena, Meredith, Bonnie a Matt se musí semknout ještě více než obvykle. Damon má v sobě stále tvora malach a nemá svobodnou vůli. Dvojčata kitsune jsou stále ve městě a je těžké najít někomu, komu se dá věřit.Zajetí (7)
Elena, Damon a Matt jedou zachránit Stefana do Temné dimenze, Meredith, Bonnie a Paní Flowersová zůstávají ve Fell´s Church, aby chránily město. Tajná touha mezi Damonem a Elenou se prohlubuje po cestě a Matt se kvůli nim vrátí zpátky do města. Místo toho jdou do Temné dimenze Meredith, Bonnie, Elena a Damon.Osvobození (8)
Damon, Elena, Meredith a Bonnie jsou v Temné dimenzi a hledají dvě půlky liščího klíče, který odemkne celu, ve které vězní Stefana. Mezi Elenou a Damonem je spoustu nevyřešených otázek. Stefana nakonec z vězení zachrání, ale za těžkou cenu.To jsou všechny díly, co jsem četla, ale celkem je dílu 12. Nejpozději do Vánoc dostanu další a napíšu o nich. Lily :-)

16.2.2013

16. února 2013 v 19:24 | Lily |  My diary♥
Přeji pěkný večer a no... jak, už jste asi poznali z názvu, tak jsem měla včera (15.2.) narozky. Byly docela fajn, ale ještě jsme byli na horách, tak jsme je s rodinou slavili v nějaké hospodě... Ale tak dobrý... Dostala jsem klapky na uši, Upíří deníky 5-8, gumičky do vlasů, mýdlo a mikinu. :-)
A jak jste si vy užili prázdniny - pokud jste je měli - nebo začátek víkendu ?

P.S.: Pokud koukáte na Upíří deníky - co říkáte na 4x14? Já jsem hrozně smutná kvůli Jeremyho smrti-nesmrti. :(

Lily

8.2.2013

8. února 2013 v 19:23 | Lily
Ahoj :)
Chtěla jsem vám jen oznámit, že zítra jedu na hory a vrátím se až za týden. Doufám, že to pochopí mé affko i ostatní... Denisa a podobně.
Jinak patnáctého budu mít narozeniny, takže se moc těším :)

Zatím ahoj všichni, Lily♥

6.2.2013

6. února 2013 v 21:42 | Lily |  My diary♥
Ahoj všichni!!!
Jak já nenávidím středy! Možná ještě víc než čtvrtky! Ve středu totiž máme šest hodin, odpoledku a pak mám taneční kroužek... Ach, bože.
Dneska jsem to ale všechno celkem zvládla, dokonce jsem se ještě stihla dostat na počítač a upravit svůj blog. :)
Taky jsem dneska půjčila kamarádce Upíří deníky 1: Probuzení, takže doufám, že si to přečte.

Tak z dneška je to asi všechno. Ahoj a dobrou noc! Lily♥

1. série

6. února 2013 v 20:59 | Lily |  Upíří deníky (TVD)
První série Upířích deníků.

Ke stažení: zde
Ke shlédnutí: zde

Můj názor na 1. sérii: První série se mi moc líbí, zvlášť rivalita mezi bratry Salvatorovými a obětavá Elena. A na konci Katherine.. No, prostě dokonalé.

Co si myslíte o 1. sérii vy? Napište svůj názor do komentářů, velice mě zajímá. :-)

Lily