Duben 2013

Free design 0.1 - TVD

29. dubna 2013 v 10:10 | Lily
Vytvořila jsem volný design s Upířími deníky. Snad se bude líbit. Není to nic moc, ale... Mám k němu popisky v horním menu a normální popisky do menu. Kdybyste ho někdo chtěl, tak napište na email: Ginny2@email.cz a do předmětu Free design 0.1 - TVD. :)


Popisky v horním menu jsou: Affiliates, About me, Rubrics a Others
Popisky v normálním menu: Site, News, POTM, Hot or Not, Last epizode, Actual epizode, Next epizode, Fanclubs

Kdbyste tenhle design chtěli, ale chybí vám tu nějaké popisky, napište taky na mail. :)

Lily

Bohužel tu nebudu

26. dubna 2013 v 18:36 | Lily
Ahoj!
Chtěla jsem jen oznámit, že tu o víkendu nebudu. Je i to líto, ale snad to nevadí.:) Co říkáte na nový díl TVD? Já se na něj jdu těď podívat.

Lily

Bleskovka III.

22. dubna 2013 v 19:41 | Lily |  Bleskovky
Bleskovka o TVD. Pro prvního.:)

1. Jak se jmenuje Elenina pravá matka (stačí křestní jméno)?
2. V jaké sérii se Caroline stala upírem?
3. Jméno a příjmení vlkodlaka, který chodil s Katherine.
4. Z jaké pokrevní linie pochází bratři Salvatoři?
5. Jak se jmenují Klausovi žijící sourozenci?
6. Co na diplom?

Lily

PNG 0.03

22. dubna 2013 v 19:21 | Lily |  Moje grafika
PNG s Mackenzie Foy/Renesmé. Kopírujte jen se zdrojem!!!


PNG 0.02

22. dubna 2013 v 19:15 | Lily |  Moje grafika
PNG se Selenou Gomez. Kopírujte jen se zdrojem!!!


Je mi líto:(

22. dubna 2013 v 18:50 | Lily
Ahoj všichni,
před nějakou dobou jsem vymyslela, že budu dělat affs ikonky. Dělala jsem je 50x50 a pak 60x60, ale pořád to nebylo ono, protože tam měl být rámeček. Jenže jsem nemohla dát rámeček do všech, protože jsem se do toho tak nějak zamotala...
Takže jsem se rozhodla, že si od někoho zkopíruju affs ikonky (volné) a dám na něj odkaz do menu. Pokoušela jsem se o to, jenže tam nebyli všichni slavní, které jsem potřebovala... :(
Takže jsem se do toho zamotala HODNĚ. Nakonec jsem se teda rozhodla, že affs ikonky dělat nebudu, protože pro mě je to příliš komplikované... Snad vám to moc nevadí.

Lily

P.S.: Snad nebudete naštvaní.

22.4.2013

22. dubna 2013 v 18:38 | Lily |  My diary♥
Ahoj!
Jak jste se dneska měli? Já docela fajn... Ale dostala jsem dvojku z příroďáku, což dost naštve...:) Dělala jsme hodně úprav na blogu a tak... Taky jsme s mámou byly venku vyvenčit želvičky a Panu Šmudlíkovi i Sáře se moc líbila na sluníčku! :)

Lily

Oficiální synopse k 4×22

22. dubna 2013 v 18:15 | Lily |  Upíří deníky (TVD)
Vyšla oficiální synopse k dvacátému druhému dílu čtvrté série s názvem "The Walking Dead". Originální verzi si můžete přečíst zde.
NĚCO ZLÉHO - S blížící se maturitou se Caroline snaží rozptýlit Elenu tím, že se zaměří na jednoduché úkoly typu rozesílání oznámení, ale to Elenu neodradí od své nové posedlosti. Šerifka Forbesová zavolá Damona a Stefana do nemocnice, kde někdo napadl pacienty. Bonnie, stále se snažíc přesvědčit Katherine, aby jí pomohla, se nevzdává svého plánu porazit Silase. Když silná vichřice způsobí v Mystic Falls výpadek proudu, objeví se náhle duchové - někteří s dobrými úmysly, jiní usilující o pomstu.

Oficiální synopse k 4×20

22. dubna 2013 v 18:13 | Lily |  Upíří deníky (TVD)
Vyšla oficiální synopse k dvacátému dílu čtvrté série, který dostal název "The Originals". Originální verzi si můžete přečíst zde.
KLAUS SE VRACÍ KE SVÉ MINULOSTI V NEW ORLEANS - Na základě záhadného tipu, že se proti němu v New Orleans chystá spiknutí, Klaus navštíví toto město, které on a jeho rodina pomohli vybudovat. Klausovy otázky ho vedou k setkání s jeho bývalým chráněncem Marcelem, charismatickým upírem, který má naprostou kontrolu nad lidskými i nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Odhodlán pomoci svému bratrovi najít vykoupení, Elijah následuje Klause a brzy se dozvídá, že i Hayley přišla do francouzské čtvrti, aby našla vodítko k historii své rodiny, a padla do rukou mocné čarodějky jménem Sophie. Mezitím v Mystic Falls Damon a Stefan pokračují ve svém plánu pro Elenu, zatímco Katherine odhalí Rebekah překvapující zranitelnost a žádá ji, aby doručila zprávu.

Scott Parks obsazen jako Silas

22. dubna 2013 v 18:11 | Lily |  Upíří deníky (TVD)
Scott má za sebou krátké hostování v seriálu Homeland jako člen taktické jednotky. Jako Silase jej však neuvidíme moc často, protože, jak určitě víte, Silas dokáže měnit podobu, a tak může vypadat jako kdokoliv jiný…
Tak uvidíme, jak se Silas projeví v následujících pěti dílech čtvrté série, jejíž finále nás čeká 16. května 2013.
Co na tuto volbu říkáte? :-)

scott-parks